PLĖTOJAMAS LIETUVOS IR LATVIJOS DVIŠALIS BENDRADARBIAVIMAS
Lietuvos užsienio reikalų ministras Petras Vaitiekūnas Lietuvos Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo delegacijos sudėtyje liepos 31 dieną lankosi Latvijoje.
Ministras P.Vaitiekūnas Rygoje su Latvijos užsienio reikalų ministru Arčiu Pabriku aptarė dvišalius Lietuvos ir Latvijos bendradarbiavimo klausimus.
Ministrai pabrėžė, kad svarbu ir toliau daug dėmesio skirti dviejų baltų valstybių – Lietuvos ir Latvijos – bendradarbiavimui stiprinti. Anot Lietuvos diplomatijos vadovo, tam pasitarnautų Lietuvos ir Latvijos valstybių parlamentinės asamblėjos sukūrimas.
Susitikime taip pat buvo aptartas Lietuvos ir Latvijos pasienio regionų bendradarbiavimas, Lietuvos ir Latvijos forumo veikla.
Rygoje numatyti Lietuvos delegacijos susitikimai su Latvijos Ministru Pirmininku Aigaru Kalvičiu, lietuvių verslininkais, dirbančiais Latvijoje, apsilankymas Rygos lietuvių mokykloje ir Rimanto Dichavičiaus nuotraukų parodos atidaryme.