*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

PALANGOJE SUSITIKO LIETUVOS IR LATVIJOS UR MINISTRAI

Palangoje rugpjūčio 25 dieną susitiko į Šiaurės ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimą atvykę Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministrai Antanas Valionis bei Artis Pabrikas. Susitikime ministrai aptarė Lietuvos ir Latvijos dvišalių santykių perspektyvas, numatė bendradarbiavimo gaires ateičiai, aptarė santykius su Rusija ir kitais rytiniais kaimynais bei regioninius infrastruktūrinius projektus. Ministrai taip pat kalbėjo apie galimas Baltijos šalių konsultacijas dėl bendrų veiksmų siekiant Sovietų Sąjungos okupacijos žalos atlyginimo. Antanas Valionis paprašė naujojo Latvijos užsienio reikalų ministro atkreipti dėmesį į susidariusią konfliktinę situaciją Rygos uoste ir pasidomėti, kodėl sudaromos diskriminacinės verslo sąlygos Lietuvos laivybos bendrovei “Lisco Baltic Service”. Šiaurės ir Baltijos šalių užsienio reikalų ministrų susitikimas Palangoje vyks rugpjūčio 25-26 dienomis.