*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Pakistane paminėtos Nepriklausomybės atkūrimo metinės ir Lietuvos garbės konsulato 20-metis

Lietuvos ambasadorius Turkijoje Audrius Brūzga kovo 14–17 dienomis lankėsi Pakistano Islamo Respublikoje, kur dalyvavo Nepriklausomybės atkūrimo ir Lietuvos garbės konsulato Pakistane 20-mečio minėjime.

Vizito metu ambasadorius susitiko su žmogaus teisių viceministre Humaira Azam Khan, kuriai perdavė kvietimą dalyvauti Lietuvoje vyksiančioje Europos ir Azijos susitikimo (ASEM) konferencijoje. Dvišaliai Lietuvos ir Pakistano santykiai ir artėjančios politinės konsultacijos buvo aptartos su Užsienio reikalų ministerijos Europos departamento direktoriumi Zaheeru A. Janjua.

Lietuvos ekonominis potencialas, atsinaujinančios energetikos, inžinerinės pramonės ir atviros prieigos centrai gausiai susirinkusiems Pakistano verslininkams pristatyti Islamabado Prekybos, pramonės ir amatų rūmuose.

Lietuvos pasiekimai gaminant saulės panelius ir įrengiant saulės jėgaines pristatyti susitikime su Alternatyvios energetikos plėtros tarybos vadovu Amjadu Ali Awanu.

Ambasadoriaus vizitas buvo plačiai nušviestas vietinėje žiniasklaidoje – A. Brūzga davė interviu televizijoms „TV-5“, „Star Asia News“, „PTV“.