*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

OTAVOJE – LIETUVOS, LATVIJOS IR ESTIJOS BENDRUOMENĖS MINĖJO BALTIJOS KELIO DVIDEŠIMTMETĮ

Lietuvos ambasados Kanadoje rugpjūčio 23 dieną iniciatyva, bendradarbiaujant su Latvijos ir Estijos ambasadomis ir lietuvių, latvių ir estų bendruomenėmis, Otavos centre esančioje latvių liuteronų bažnyčioje surengtas Baltijos kelio dvidešimtmečio minėjimas.

Į renginį susirinkusius Baltijos šalių bendruomenių narius pasveikino Kanados latvių bendruomenės primininkas Andris Kesteris ir Lietuvos ambasados laikinoji reikalų patikėtinė Miglė Jankauskienė.

Prisiminimais minėjime dalijosi prieš 20 metų Baltijos kelyje stovėję latvių bendruomenės nariai, buvo rodomi kadrai iš archyvinių dokumentinių filmų apie Baltijos kelią Lietuvoje, Estijos ir Latvijos tautinį atgimimą, nuotraukos iš Baltijos kelio archyvų.

Renginio pabaigoje visi dalyviai, susikibę rankomis, estų, latvių ir lietuvių kalbomis sudainavo dainą „Argake Baltimmaad – Atmostas Baltija – Bunda jau Baltija“, tuo pademonstruodami, kad Baltijos kelio vienybės dvasia yra gyva ir šiandien.