*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

OSLE PIRMININKAVIMAS ES TARYBAI PAŽYMĖTAS TALENTINGŲ LIETUVIŲ MUZIKANTŲ KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTU

Norvegijos sostinėje Osle Lietuvos pirmininkavimas ES Tarybai rugsėjo 26 dieną pažymėtas tarptautinių konkursų laureato, pianino virtuozo Luko Geniušo ir „Čiurlionio kvarteto“ klasikinės muzikos koncertu prestižinėje Akerhus pilies bažnyčios salėje.

Lietuvos ambasadorius Osle Andrius Namavičius į šventinį renginį atvykusiems Norvegijos užsienio reikalų ministerijos, lietuvių bendruomenės atstovams ir ES šalių diplomatams teigė, kad Europos Sąjunga yra patikima, auganti ir atvira dar glaudesniam bendradarbiavimui su Norvegija.

Talentingieji lietuvių atlikėjai vakaro svečius džiugino Mikalojaus Konstantino Čiurlionio, Frederiko Šopeno bei Roberto Šumano kūriniais.