*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

OSLE PAMINĖTAS NORVEGIJOS LIETUVIŲ BENDRIJOS 10-METIS

Lietuvos ambasadorius Norvegijoje Andrius Namavičius kovo 27 dieną pasveikino Norvegijos lietuvių bendrijos suvažiavimo dalyvius, minėjusius 10 metų veiklos jubiliejų.

Lietuvos ambasadoje Osle vykusiame renginyje buvo pristatyta Norvegijos lietuvių bendrijos veiklos ataskaita, apžvelgti ateities planai. Dalyviai taip pat rinko bendrijos valdybą ir pirmininką.

Meninėje renginio dalyje savo pasirodymus atliko Vestos Zabulionienės vadovaujamas merginų ansamblis „Ensemble di Nuovo“, muzikos akademijos studentai bei šokių grupė „Aster“.

Norvegijos lietuvių bendrija įkurta 2001 m. kovo 11 dieną.

Šiuo metu Norvegijoje gyvena apie 40 tūkst. lietuvių.