*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

OLANDŲ TURISTAI KVIEČIAMI Į LIETUVĄ

Lietuvos ambasadorius Nyderlanduose Vaidotas Verba sausio 12 dieną aplankė Lietuvos stendą Utrechte vykstančioje turizmo parodoje „Vakantiebeurs 2011“.

Bendrą Lietuvos stendą įrengė Valstybinis turizmo departamentas, Klaipėdos, Molėtų ir Druskininkų turizmo informacijos centrai. Parodos lankytojams pristatomi svarbiausi šiais metais Lietuvoje vyksiantys renginiai. Ypatingas dėmesys skiriamas atskleidžiant kultūrinio, gydomojo ir aktyvaus turizmo Lietuvoje galimybes.

Parodoje dalyvaujanti Valstybinio turizmo departamento direktorė Raimonda Balnienė mano, kad turistai iš Nyderlandų galėtų aktyviau lankytis Lietuvoje. Nedidelis atstumas tarp Nyderlandų ir Lietuvos, mažesnės kainos ir aukštos kokybės aptarnavimas Lietuvoje galėtų sudominti dažnai keliaujančius ir mėgstančius atrasti naujas šalis olandus, kurie dažnai renkasi aktyvų poilsį.