Nuo sausio mėnesio gyventojai Latvijoje galės naudotis užsienyje registruotais automobiliais, sumokėję už tai mokestį
Lietuvos ambasada Latvijoje informuoja, jog nuo 2017 metų sausio 1 dienos Latvijoje įsigalioja Kelių eismo įstatymo ir Transporto priemonių eksploatacijos mokesčio ir įmonių lengvųjų automobilių mokesčio įstatymo pakeitimai, numatantys leisti gyventojams Latvijos teritorijoje naudoti užsienyje nuolat registruotus automobilius, sumokėjus už tai mokestį.
Daugiau informacijos rasite Lietuvos ambasados Latvijoje pranešime.