Per Kauno miesto delegacijos vizitą Sankt Peterburge vasario 3-5 dienomis pasirašytas dvišalis bendradarbiavimo tarp Kauno ir Sankt Peterburgo miestų ketinimų protokolas, surengtas susitikimas su lietuvių bendrijos ir Šiaurės vakarų Rusijos Lietuvos verslo klubo Sankt Peterburge atstovais.
Kauno mero Arvydo Garbaravičiaus vadovaujamos delegacijos sudėtyje taip pat buvo Kauno miesto tarybos sekretorius Giedrius Ašmys, Kauno savavaldybės Kultūros ir švietimo departamento direktorius Virginijus Mažeika, Plėtros programų valdymo skyriaus vedėjas Vygintas Grinis. Delegaciją lydėjo Lietuvos generalinis konsulas Sankt Peterburge Edvardas Borisovas.
Pagal A.Garbaravičiaus ir Sankt Peterburgo gubernatorės Valentinos Matvijenko pasirašytą protokolą, sutariama parengti abiejų miestų bendradarbiavimo sutartį, numatyti jos pasirašymo datą, vietą ir laiką, sutarti dėl Kauno savivaldybės ir Sankt Peterburgo miesto vyriausybės struktūrinių padalinių vizitų, profesionalių ir mėgėjų meno, kultūros kolektyvų mainų.
Lietuvių nacionalinės kultūrinės autonomijos Sankt Peterburge patalpose Kauno delegacija susitiko su lietuvių bendrijos ir Šiaurės Vakarų Rusijos lietuvių verslo klubo Sankt Peterburge atstovais. Šiame susitikime taip pat dalyvavo Sankt Peterburgo administracijos pareigūnai, Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge atstovai ir vietos verslininkai.
Renginyje buvo aptarti ekonominių santykių tarp Kauno ir Sankt Peterburgo plėtros klausimai.