*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

NORVEGIJOS LIETUVIAMS SURENGTAS SEMINARAS APIE MOKESČIŲ MOKĖJIMĄ

Oslo paslaugų centre užsieniečiams darbininkams balandžio 26 dieną surengtas seminaras apie mokesčių mokėjimą Norvegijoje ir kasmetinių pajamų ir mokesčių deklaracijų pildymą.

Į renginį, kurį organizuoti padėjo Lietuvos ambasada Norvegijoje, susirinko Osle ir kituose Norvegijos miestuose gyvenantys ir dirbantys lietuviai.

Norvegijos darbo inspekcijos ir Norvegijos mokesčių tarnybos pareigūnai konsultavo dalyvius deklaracijų pildymo, mokestinių lengvatų, mokesčių grąžinimo, mokesčių mokėjimo dalimis ir kitais aktualiais klausimais.

Tai antrasis informacinis seminaras Norvegijoje dirbantiems lietuviams, kurį Lietuvos ambasada organizuoja kartu su Oslo paslaugų centru. Pirmasis seminaras buvo surengtas 2010 metų vasarį. Jis buvo skirtas imigracijos ir darbo santykių klausimams aptarti.