NIUJORKE VIEŠINTIS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS KARTU SU LIETUVIŲ BENDRUOMENE STEBĖJO EUROPOS KREPŠINIO ČEMPIONATO FINALĄ
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugsėjo 22 dieną dalyvavo tradicinėje Niujorko lietuvių bendruomenės iškyloje ir kartu su tautiečiais stebėjo Europos vyrų krepšinio čempionato finalo rungtynes, kuriose varžėsi Lietuvos ir Prancūzijos rinktinės.
„Ačiū, kad susitinkate, kad bendraujate tarpusavyje ir ugdote lietuviškumo dvasią užsienyje. Savo ruožtu, nors ir esame toli nuo tėvynės, pagalvokime, ką galime padaryti dėl savo šalies“, – teigė L. Linkevičius.
Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas sveikinimo kalboje pažymėjo, kad krepšinis vienija ir telkia lietuvius – ypač tuos, kurie yra toli nuo Lietuvos.
Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos nuolatinė atstovė Jungtinėse Tautose ambasadorė Raimonda Murmokaitė ir Užsienio reikalų ministerijos politikos direktorius ambasadorius Dalius Čekuolis.
Long Ailendo lietuvių bendruomenės apylinkės pirmininkė Ramutė Žukaitė užsienio reikalų ministrui įteikė dovaną – knygą „Lietuvos užsienio reikalų ministrai 1918–1940 m.“.