Naujus mokslo metus pasitiko lituanistinės mokyklos Sankt Peterburge ir Pskove
Rugsėjo mėnesį darbą pradėjo savaitgalinės lietuvių kalbos mokyklos Pskove ir Sankt Peterburge. Pirmoji mokslo metų pamoka tradiciškai organizuota Lietuvos generalinio konsulato Sankt Peterburge patalpose.
Lietuvių kalbos pamokas savaitgalinėse mokyklose Sankt Peterburge lankys daugiau kaip 50 mokinių. Suaugusių grupė subūrė 40 žmonių, besimokančių lietuvių kalbos. Tai ne tik lietuvių kilmės asmenys, ketinantys persikelti gyventi į Lietuvą, bet ir Sankt Peterburgo gyventojai, pamilę Lietuvą ir norintys išmokti kalbėti lietuviškai.
Šventės dalyvius pasveikino Lietuvos generalinis konsulas Sankt Peterburge Dainius Numgaudis ir Sankt Peterburgo lietuvių bendruomenės pirmininkas Gintautas Želvys.
Šiais metais Pskove į pirmąją savaitgalinę pamokėlę atėjo daugiau kaip 10 mokinių.