NAUJOJO DŽERSIO VALSTIJOJE VYKO JAV LIETUVIŲ KREPŠINIO TURNYRAS
Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas rugsėjo 14 dieną įteikė generalinio konsulato įsteigtą prizą naudingiausiam Naujojo Džersio valstijoje vykusio lietuvių krepšinio turnyro žaidėjui Valdui Siručiui.
Didelio krepšinio entuziasto Marijaus Kuzavo iniciatyva čia vyko jau devintasis lietuvių krepšinio turnyras „3x3“, kuriame dalyvavo devynios komandos iš Niujorko, Naujojo Džersio, Pensilvanijos bei Floridos valstijų ir Vašingtono.
Turnyro nugalėtojais tapo ir pagrindinį prizą po įtemptos kovos finale pelnė Niujorko „Geležinio vilko“ komanda.