NAUJĄJĮ LIETUVOS UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRĄ SVEIKINA KAIMYNINIŲ ŠALIŲ DIPLOMATIJOS VADOVAI
Naująjį Lietuvos užsienio reikalų ministrą Vygaudą Ušacką gruodžio 10 dieną telefonu pasveikino Latvijos užsienio reikalų ministras Maris Riekstinis.
Latvijos užsienio reikalų ministras pakvietė Lietuvos diplomatijos vadovą atvykti į Latviją oficialaus vizito. Sutarta, kad vizito datą artimiausiu metu suderins Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijos.
Pokalbio metu ministrai taip pat aptarė kovos su ekonomine krize priemones, kurių žada imtis Lietuvos ir Latvijos vyriausybės, taip pat aktualius dvišalių santykių klausimus.
Gruodžio 9 dieną, paskirtojo Lietuvos Ministro Pirmininko susitikimo su Ukrainos Prezidentu metu, V.Ušacką pasveikino ir Ukrainos užsienio reikalų ministras Volodymyras Ohryzko ir pakvietė vizito į Ukrainą.