MOLDOVOS PAREIGŪNAMS – LIETUVOS EUROINTEGRACINĖ PATIRTIS
Lietuvos užsienio reikalų ministerijos iniciatyva Vilniuje spalio 23 dieną lankosi euroaintegracinius klausimus kuruojantys Moldovos pareigūnai. Jie dalyvauja seminare, kurio tikslas – pristatyti Lietuvos eurointegracinę patirtį ir paskatinti tolesnį glaudų Lietuvos ir Moldovos institucijų bendradarbiavimą.
Renginyje dalyvauja Moldovos Ministro Pirmininko biuro, prezidentūros, Užsienio reikalų ir Europos integracijos, Finansų, Teisingumo ministerijų ir Teisės harmonizavimo biuro atstovai.
„Intensyvėjant Europos Sąjungos ir Moldovos santykiams, Moldova turėtų skirti ypač daug dėmesio reformoms šalyje“, – renginio atidaryme pažymėjo Užsienio reikalų ministerijos sekretorius Ž.Pavilionis.
Sekretoriaus teigimu, Moldova jau pradėjo sėkmingai įgyvendinti reformas, kurios būtinos, žengiant eurointegracijos keliu. Šias pastangas reikia ir toliau tęsti, užtikrinant spendimų priėmimo skaidrumą ir stiprinant administracinius gebėjimus.
Renginį organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija kartu su Europos Komisijos delegacija Lietuvoje, Visuomenine organizacija „Liberalios reformos“, Jungtinės Karalystės ambasada Lietuvoje ir Lietuvos ambasada Moldovoje.