MOKSLO METUS PRADĖJO LIETUVIŠKA MOKYKLA PRIE AMBASADOS VARŠUVOJE
Naujus mokslo metus rugsėjo 21 dieną pradėjo lietuviška šeštadieninė mokyklėlė prie Lietuvos ambasados Varšuvoje.
Lietuvos ambasadorė Lenkijoje Loreta Zakarevičienė vaikams linkėjo sėkmės kremtant lietuviškus mokslus, mokytojoms – stiprybės ir kantrybės dirbant atsakingą darbą, o tėveliams dėkojo už jų ryžtą puoselėti lietuvių kalbą už Lietuvos ribų.
„Lietuvos valstybė egzistuos tol, kol lietuviai kalbės lietuviškai“, – sakė L. Zakarevičienė.
Šeštadieninė mokykla prie Lietuvos ambasados Varšuvoje veikia nuo 1993 metų. Ją kasmet lanko daugiau nei dvidešimt įvairaus amžiaus vaikų, kurie tobulina lietuvių kalbos, istorijos ir kultūros žinias.
Lietuvos ambasada mokyklai teikia visokeriopą paramą, aprūpina mokymosi priemonėmis bei vadovėliais.