MINSKE KONCERTAVO LIETUVOS VALSTYBINIS CHORAS „VILNIUS“
Lietuvos valstybinis choras „Vilnius“ spalio 26 dieną Baltarusijos nacionalinėje filharmonijoje dalyvavo šios šalies Valstybinio kamerinio choro įkūrimo 25-ųjų metinių jubiliejuje. Šia proga jau daugelį metų bendradarbiaujantys chorai kartu atliko Džiuzepės Verdžio kūrinį „Quattro pezzi sacri“.
„Vilniaus“ kolektyvas taip pat apsilankė Lietuvos ambasadoje Minske, kur susipažino su jos darbu, Baltarusijoje vykstančiais Lietuvos kultūros renginiais. Susitikime dalyvavusiems ambasados darbuotojams bei Minsko „Vyčio“ lietuvių bendruomenės nariams choras atliko kūrinių iš savo koncertinio repertuaro.