*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras sveikina Indiją ir Korėjos Respubliką nacionalinių švenčių proga

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino rugpjūčio 15 dieną Nepriklausomybės dieną švenčiančią Indiją ir Išsivadavimo dieną švenčiančią Korėjos Respubliką.

Indijos išorinių reikalų ministrę Sushmą Swaraj ir Indijos tautą sveikindamas nacionalinės šventės proga, Lietuvos diplomatijos vadovas pasidžiaugė intensyvėjančiais santykiais ekonomikos, švietimo ir kultūros srityse, visai neseniai pasirašytu memorandumu dėl bendradarbiavimo žemės ūkio srityje. Lietuvos užsienio reikalų ministras pakvietė kolegę oficialaus vizito į Lietuvą.

Laiške Korėjos Respublikos ministrui Yun Byung-se ministras L.Linkevičius pažymėjo, kad šiemet švenčiame Lietuvos ir Korėjos Respublikos diplomatinių santykių užmezgimo 25 metų sukaktį ir pasidžiaugė stiprėjančiais ryšiais ir intensyviu politiniu dialogu. Diplomatijos vadovas padėkojo Korėjos ambasadai Varšuvoje už gražius renginius Lietuvoje, skirtus paminėti diplomatinių santykių užmezgimo jubiliejų.