*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras pasveikino Ukrainą su Nepriklausomybės diena

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 24 dieną su Nepriklausomybės diena pasveikino Ukrainos vicepremjerę Ivanną Klympush-Tsintsadze ir užsienio reikalų ministrą Pavlo Klimkiną.

„Mes ir toliau stiprinsime mūsų dvišalius ryšius, remsime Ukrainos europinę ir euroatlantinę integraciją bei dalinsimės su jumis savo patirtimi“, – rašoma L. Linkevičiaus laiškuose.

Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat palinkėjo Ukrainos kolegoms ir šios šalies žmonėms tolesnės sėkmės bei gražios Nepriklausomybės dienos šventės.