Ministras pasveikino Ukrainą nacionalinės dienos proga
Rugpjūčio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Nepriklausomybės dienos proga pasveikino Ukrainos užsienio reikalų ministrą Dmytro Kulebą.
Sveikinimo laiške ministras palinkėjo Ukrainai kuo didžiausios sėkmės kovojant su globalia pandemija ir jos padariniais ir pasidžiaugė, kad pandemijos ir tebesitęsiančios Rusijos agresijos akivaizdoje Ukraina tęsia reformų procesą. L. Linkevičius išreiškė įsitikinimą, kad kitais metais Vilniuje vyksiančioje Ukrainos reformų konferencijoje bus pristatyta dar daugiau reformų pasiekimų.
Laiške pakartota tvirta Lietuvos parama Ukrainos suverenumui ir teritoriniam vientisumui bei šalies Europos ir Euroatlantiniam keliui. L. Linkevičius taip pat pabrėžė liepos mėnesį įkurto trišalio Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos formato - „Liublino trikampio“ - svarbą koordinuojant pozicijas svarbiais tarptautinės darbotvarkės klausimais.