Ministras pasveikino Peru Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 28 dieną pasveikino Peru užsienio reikalų ministrą Víctor Ricardo Luna Mendoza Nepriklausomybės dienos proga.
Laiške ministras palinkėjo visokeriopos sėkmės Peru ir pasidžiaugė stiprėjančiu dvišaliu Lietuvos ir Peru bendradarbiavimu. „Pernai pasirašytas tarpusavio supratimo memorandumas dėl dvišalių politinių konsultacijų atvėrė naujų galimybių,“ – teigė ministras.
Lietuvos ir Peru diplomatiniai santykiai užmegzti 1997 m. birželio 9 d.