Ministras pasveikino naująjį Argentinos diplomatijos vadovą
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino naująjį Argentinos užsienio reikalų ministrą Jorge Marcelo Faurie.
„Neabejoju, kad Lietuva ir Argentina išlaikys šiltus santykius ir dirbs abiejų valstybių gerovei. Turime daug galimybių stiprinti dvišalį ir daugiašalį bendradarbiavimą įvairios srityse“, – sveikinimo laiške teigė Lietuvos diplomatijos vadovas.
Ministras teigė tikintis, kad kitais metais Buenos Airėse planuojamos Lietuvos ir Argentinos politinės konsultacijos bus ypač naudingos siekiant glaudesnių dviejų valstybių tarpusavio santykių bei ieškant naujų bendradarbiavimo galimybių.
L. Linkevičius pakvietė Argentinos kolegą apsilankyti Lietuvoje.
Lietuvos ir Argentinos diplomatiniai santykiai atkurti 1991 m. rugsėjo 25 d.
Jorge Marcelo Faurie Argentinos užsienio reikalų ministro pareigas pradėjo eiti birželio 12 d., iki tol dirbo Argentinos ambasadoriumi Prancūzijoje. Jo pirmtakė Susana Mabel Malcorra Argentinos užsienio reikalų ministrės pareigų atsisakė dėl šeimyninių priežasčių.