*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos ir diplomatinių santykių 25-mečio proga

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 27 dieną nacionalinės šventės - Nepriklausomybės dienos - proga pasveikino Moldovos vicepremjerą, užsienio reikalų ir Europos integracijos ministrą Andrii Galbur.

Sveikinimo laiške ministras pažymėjo, kad Lietuva ir Moldova šiemet pažymi 25-ąsias diplomatinių santykių užmezgimo metines. Lietuvos diplomatijos vadovas išreiškė įsitikinimą, kad Lietuvos ir Moldovos draugystė ir bendradarbiavimas toliau tvirtės. Ministras pabrėžė, kad Moldova yra svarbi Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerė.

Lietuvos Respublika diplomatinius santykius su Moldova užmezgė 1992 m. liepos 8 d.