*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras pasveikino Kolumbiją Nepriklausomybės dienos proga

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius liepos 20 dieną pasveikino Kolumbijos užsienio reikalų ministrę María Ángela Holguín Cuéllar Nepriklausomybės dienos proga.

,,Džiugu, kad Lietuvos ir Kolumbijos santykiai kiekvienais metais tampa vis glaudesni, daugėja abipusių vizitų, pernai vėl pradėjo veikti Lietuvos garbės konsulatas Bogotoje“,- sveikinimo laiške teigė ministras.

Lietuvos diplomatijos vadovas pažymėjo paramą Kolumbijos Vyriausybės pastangoms atkurti taiką ir saugumą šalyje. Pernai Lietuva skyrė savanorišką įmoką į ES Patikos fondą Kolumbijai, skirtą paremti Kolumbijos taikos susitarimo įgyvendinimą. Įnašas planuojamas ir šiais metais.

Laiške taip pat padėkota už Kolumbijos paramą Lietuvai siekiant stebėtojos statuso Ramiojo vandenyno aljanse. Stebėtojos statusas Lietuvai suteiktas birželio 2 d.