*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras pasveikino Indoneziją nacionalinės šventės proga

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Indonezijos užsienio reikalų ministrę Retno L.P. Marsudi ir Indonezijos žmones, rugpjūčio 17 dieną švenčiančius Indonezijos nepriklausomybės dieną.

Ministras šiai sparčiai besivystančios ekonomikos šaliai palinkėjo sėkmės ir klestėjimo.

Lietuvos diplomatijos vadovas pasidžiaugė stiprėjančiais dvišaliais diplomatiniais santykiais ir išreiškė įsitikinimą, kad jo oficialaus vizito Indonezijoje metu 2015 metų rugpjūčio 27-28 dienomis pasirašyti dvišaliai susitarimai dar labiau sustiprins verslo bendradarbiavimą ir žmonių tarpusavio ryšius.

Pasak ministro, tolesni aukščiausio lygio vizitai tarp šalių būtų naudingi abipusiam bendradarbiavimui.

Lietuva ir Indonezija diplomatinius santykius užmezgė 1993 m. liepos 15 d. Šių metų gegužės mėnesį Indonezijai akredituotas Tokijuje reziduojantis Lietuvos ambasadorius Egidijus Meilūnas.