Ministras pasveikino Armėniją su Nepriklausomybės diena
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius pasveikino Armėnijos kolegą Zohrabą Mnatsakanyaną su Nepriklausomybės diena.
„Esu įsitikinęs, kad nepaisydami beprecedenčių iššūkių, kuriuos mums kelia COVID-19 pandemija, mes tęsime abipusiai naudingą bendradarbiavimą“, – rašoma ministro sveikinime.
Ministras L. Linkevičius taip pat pažymėjo, kad Lietuva toliau sieks prisidėti prie Europos Sąjungos ir Armėnijos ryšių stiprinimo bei išreiškė pasirengimą su Armėnija dalytis Lietuvos patirtimi.
1991 metų rugsėjo 21 dieną dauguma armėnų referendume balsavo už tai, kad Armėnija taptų nepriklausoma valstybe.