Ministras L. Linkevičius susitiko su pirmuoju Bahreino ambasadoriumi Lietuvai
Lapkričio 14 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su pirmuoju Bahreino Karalystės ambasadoriumi Lietuvai Muhammadu Abdul Ghaffaru, reziduojančiu Paryžiuje. Susitikime aptartas dvišalis bendradarbiavimas ir saugumas Artimųjų Rytų regione.
Ministras pažymėjo, kad Lietuvos ir Bahreino prekybos potencialas dar nėra išnaudotas ir išreiškė viltį, kad artimiausiais metais šalys plės abipusius ryšius, stiprins teisinę bazę, siekdamos atverti savo piliečiams naujų bendradarbiavimo galimybių prekybos ir verslo, mokslo ir turizmo srityse.
Bahreino ambasadorius taip pat susitiko su užsienio reikalų viceministru Neriu Germanu ir aptarė galimą ekonominį bendradarbiavimą. Viceministras pakvietė Bahreino atstovus dalyvauti gruodį vyksiančiuose Arabų kultūros dienų renginiuose bei tarptautinėje parodoje „Life Sciences Baltics 2020”.
Šiandien Bahreino ambasadorius įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai. Lietuva ir Bahreinas diplomatinius santykius užmezgė 1995 metų liepos 3 dieną.