Ministras L. Linkevičius susitiko su naujuoju Norvegijos ambasadoriumi
Rugsėjo 28 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su naujuoju Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje Ole Terje Horpestadu.
Susitikimo metu pašnekovai pasidžiaugė puikiais dvišaliais santykiais, glaudžiu bendradarbiavimu gynybos, ekonomikos, energetinio saugumo srityse, tvirta partneryste NATO aljanse.
Ministras padėkojo už Norvegijos paramą Lietuvai per Europos ekonominės erdvės bei Norvegijos grantų mechanizmus. Taip pat aptartas neseniai įvykęs Norvegijos ministrės pirmininkės Ernos Solberg vizitas Lietuvoje, pasidalyta įžvalgomis apie padėtį Baltarusijoje ir Ukrainoje. Pašnekovai taip pat kalbėjosi apie tolesnes dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo perspektyvas.
Ambasadorius Ole Terje Horpestadas pareigose pakeitė nuo 2018 metų Norvegijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas ėjusį Karsteną Klepsviką. Naujasis ambasadorius taip pat akredituotas Baltarusijai.