*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras L. Linkevičius susitiko su naująja Estijos ambasadore

Rugsėjo 28 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su naująja Estijos ambasadore Lietuvoje Kai Kaarelson.

Susitikimo su metu buvo pasikeista informacija apie naujausius COVID-19 iššūkius ir šalių tolesnę laikyseną dėl augančio užsikrėtusiųjų skaičiaus. Ministras L. Linkevičius pažymėjo Estijos pastangas Jungtinių Tautų Saugumo taryboje, į kurią Estija buvo išrinkta į nenuolatinės narės poziciją 2020-2021 metams.

Susitikimo metu ministras pasidalino įžvalgomis apie neseniai įvykusį darbo vizitą Vašingtone. Abejų šalių diplomatai kalbėjo apie naujausius įvykius Baltarusijoje bei apie vieningą Europos Sąjungos laikyseną dėl politinės krizės šioje kaimyninėje valstybėje. Taip pat buvo pasikeista nuomonėmis apie įsižiebusi karinį konfliktą tarp Armėnijos ir Azerbaidžano.

Ambasadorė Kai Karelsson pareigose pakeitė nuo 2016 metais Estijos ambasadoriaus Lietuvoje pareigas ėjusią Janą Vanaveski.