Ministras L. Linkevičius pasveikino Švedijos kolegę Nacionalinės dienos proga
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 6 dieną pasveikino Švedijos užsienio reikalų ministrę Margot Wallström ir visus Švedijos žmones su šios šalies Nacionaline diena.
Sveikinime L. Linkevičius pažymėjo, kad Lietuvą ir mūsų artimą kaimynę Švediją sieja ypač glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas politikos, ekonomikos, energetikos, regioninio saugumo ir kitose srityse, esame artimi partneriai Europos Sąjungoje, Jungtinėse Tautose bei kitose tarptautinėse organizacijose.
Ministras taip pat pabrėžė, kad tvirtas ir dinamiškas bendradarbiavimas tarp mūsų bei kitų Baltijos ir Šiaurės šalių yra pagrįstas bendromis demokratinėmis vertybėmis ir interesais stiprinti piliečių saugumą ir gerovę. Dar glaudesnius tiesioginius kontaktus plėtoti tarp Lietuvos ir Švedijos žmonių padės Švedijos vyriausybės dovana – įsteigtas „Šimtmečio fondas“, kuriuo tikimasi paskatinti jaunimo bendradarbiavimą pilietinės visuomenės, ekonomikos, kultūros bei kitose srityse tarp Švedijos ir kitų Baltijos valstybių.
L. Linkevičius išreiškė įsitikinimą, kad glaudus ir tvirtas Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimas ir ateityje tik intensyvės ir stiprės.