*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras L. Linkevičius pasveikino Švedijos kolegę Nacionalinės dienos proga

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius birželio 6 dieną pasveikino Švedijos užsienio reikalų ministrę Margot Wallström ir visus Švedijos žmones su šios šalies Nacionaline diena. 

Sveikinime L. Linkevičius pažymėjo, kad Švedija yra artima kaimynė ir patikima Lietuvos partnerė – mūsų šalis sieja ypač glaudus bendradarbiavimas ekonomikos, energetinio saugumo, gynybos bei kitose srityse. „Vertiname Švedijos svarų indėlį į regiono saugumą bei tarptautines taikos palaikymo iniciatyvas. Džiaugiamės šiuo metu Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos nenuolatine nare esančios Švedijos ir Lietuvos bendromis pastangomis remti Rytų partnerystės šalis jų Europos integracijos kelyje“, – sveikinime pabrėžė ministras.

L. Linkevičius išreiškė įsitikinimą, kad esamas glaudus ir tvirtas Lietuvos ir Švedijos bendradarbiavimas bei bendros tarptautinės pastangos tik intensyvės ir padės stiprinti piliečių saugumą ir gerovę.