Ministras L. Linkevičius pasveikino Lenkijos kolegą Nepriklausomybės dienos proga
Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius lapkričio 11 dieną pasveikino Lenkijos užsienio reikalų ministrą Witoldą Waszczykowskį ir visus Lenkijos žmones su Nepriklausomybės diena.
„Lietuvą ir Lenkiją sieja ne tik šimtmečius besitęsianti bendra istorija, tačiau ir bendri dabartiniai iššūkiai ir interesai. Regioninio saugumo stiprinimas įgyvendinant NATO susitikimo Varšuvoje sprendimus, bendra pozicija reaguojant į agresyvius Rusijos veiksmus, koordinuota ir nuosekli mūsų šalių parama europinėms Rytų partnerystės šalių aspiracijoms, bendrų energetikos ir transporto projektų vystymas šiandien yra svarbiausi mūsų uždaviniai. Tik dirbdami petys į petį galėsime sėkmingai kovoti su šiais iššūkiais. Mūsų bendra istorija patvirtina, kad būdami vieningi galime kartu labai daug ką nuveikti“, – pažymėjo L. Linkevičius.
Ministras išreiškė įsitikinimą, kad dvišaliai Lietuvos ir Lenkijos santykiai bei bendradarbiavimas tarptautiniuose forumuose ateityje tik dar labiau stiprės.
1918 m. lapkričio 11 d. Lenkija atkūrė nepriklausomybę po 123 metus trukusio šalies padalinimo.