Ministras L. Linkevičius išvyksta į Suomiją
Rugpjūčio 29-30 dienomis užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Helsinkyje, Suomijoje, dalyvaus neformaliame Europos Sąjungos (ES) užsienio reikalų ministrų susitikime (Gymnich). Darbotvarkėje numatyti hibridinių grėsmių, Artimųjų Rytų, Arkties, Vakarų Balkanų ir žmogaus teisių klausimai.
ES užsienio reikalų ir gynybos ministrai aptars hibridines grėsmes ir šalių narių atsparumo didinimą. Užsienio reikalų ministrai taip pat kalbės apie situaciją Sirijoje, Libijoje bei Persijos įlankoje. Susitikimo metu bus diskutuojama apie ES Arkties politiką, regioninį bendradarbiavimą su Vakarų Balkanų šalimis (Albanija, Bosnija ir Hercegovina, Kosovu, Juodkalnija, Šiaurės Makedonija, Serbija). Dalyvaujant Vakarų Balkanų šalių ministrams vyks diskusija apie paramą žmogaus teisių gynėjoms moterims sudėtingose ir pavojingose situacijose.