*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras L. Linkevičius dalyvaus Šiaurės ir Baltijos šalių ministrų pirmininkų susitikime Kopenhagoje

Lapkričio 2 d. užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius vyksta į Kopenhagą atstovauti Lietuvai Šiaurės ir Baltijos šalių (Nordic Baltic Eight, NB8) ministrų pirmininkų susitikime.

Jo metu planuojama aptarti svarbiausius regioninio bendradarbiavimo klausimus, bendradarbiavimą energetikos ir transporto srityse, saugumo padėtį regione ir NATO viršūnių susitikimo Varšuvoje metu priimtų sprendimų įgyvendinimą, svarbiausius ES darbotvarkės klausimus, santykius su Rusija, padėtį Ukrainoje, ES Rytų partnerystės iniciatyvos įgyvendinimą, situaciją Sirijoje bei kovą su terorizmu.

Kasmet vykstančiame NB8 ministrų pirmininkų susitikime Šiaurės ir Baltijos šalys atvirai diskutuoja ir koordinuoja savo veiksmus bei ieško sprendimų bendriems iššūkiams.