*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras G. Landsbergis susitiko su Suomijos ambasadore

Balandžio 9 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su Suomijos ambasadore Lietuvoje Arja Inkeri Makkonen.

Susitikime buvo pasikeista nuomonėmis apie vakcinavimo proceso Europos Sąjungoje ir regione iššūkius bei planuojamus veiksmus, užtikrinant savalaikę ir patikimą vakcinavimo eigą. Taip pat buvo aptartas Ukrainos reformų konferencijos rengimas Vilniuje bei pasikeista nuomonėmis apie šiuo metu nerimą keliantį Rusijos karinių pajėgų telkimą prie sienos su Ukraina. Pokalbio metu taip pat buvo aptarta padėtis Baltarusijoje bei kiti Baltijos jūros regiono saugumo iššūkiai.