Ministras G. Landsbergis priėmė kadenciją baigiantį Armėnijos ambasadorių
Balandžio 8 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis susitiko su kadenciją Vilniuje baigiančiu Armėnijos ambasadoriumi Tigranu Mkrtchyanu.
Per susitikimą aptartos Lietuvos ir Armėnijos dvišalių santykių aktualijos, politinė padėtis Armėnijoje, galimybės stiprinti Europos Sąjungos ir Armėnijos bendradarbiavimą, COVID-19 situacija bei kiti klausimai. Ministras G. Landsbergis pabrėžė Lietuvos Vyriausybės pasirengimą tęsti paramą ambicingoms Armėnijos demokratinėms reformoms ir toliau dalytis patirtimi su šia šalimi.
G. Landsbergis taip pat padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį į Lietuvos ir Armėnijos ryšių plėtrą per beveik penkerius mūsų šalyje praleistus metus bei palinkėjo sėkmės šiam tęsiant diplomatinę karjerą.
T. Mkrtchyanas yra antrasis Vilniuje reziduojantis Armėnijos diplomatinės atstovybės vadovas, taip pat akredituotas Latvijai ir Estijai.