Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Suomijos ambasadoriumi
Liepos 7 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Suomijos ambasadoriumi Lietuvoje Christeriu Gustafu Michelssonu.
Susitikimo metu ministras pasidžiaugė puikiais dvišaliais Lietuvos ir Suomijos santykiais, padėkojo ambasadoriui už indėlį užtikrinant glaudžius abiejų šalių ryšius politikos, ekonomikos, kultūros ir kitose srityse. Pašnekovai aptarė tarptautines aktualijas, tarp jų – Covid-19 pandemijos pasekmes, situaciją Ukrainoje ir Baltarusijoje bei branduolinės saugos aspektą.
Ch.G.Michelsonas Suomijos ambasadoriumi Lietuvoje dirbo nuo 2016 metų.