Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Norvegijos ambasadoriumi
Rugpjūčio 24 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančiu Norvegijos Karalystės ambasadoriumi Lietuvoje Karstenu Klepsviku.
Susitikimo metu pasidžiaugta puikiais dvišaliais Lietuvos ir Norvegijos santykiais, glaudžiais šalių ryšiais energetinio saugumo, regiono saugumo ir gynybos, ekonomikos ir kitose srityse. Ministras dėkojo Norvegijai už indėlį stiprinant Baltijos šalių saugumą. Pašnekovai aptarė tarptautines aktualijas, tarp jų – padėtį Baltarusijoje, įvykius Rusijoje, Covid-19 pandemijos pasekmes. Kalbėtasi ir apie tolesnes dvišalio ir regioninio bendradarbiavimo perspektyvas.
K. Klepsvikas Norvegijos ambasadoriumi Lietuvoje dirbo nuo 2017 metų.