Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Latvijos ambasadoriumi
Liepos 9 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su darbą Lietuvoje baigiančiu Latvijos ambasadoriumi Lietuvai Einaru Semaniu.
Susitikimo metu aptarti sėkmingai besiplėtojantys dvišaliai santykiai, šalių kultūriniai ryšiai. Daug dėmesio skirta tolimesniam veiksmų koordinavimuisi tarp užsienio reikalų ministerijų ir kitų šalies pareigūnų Europos Sąjungos ir NATO formatuose, regioninio saugumo ir gynybos klausimams.
L. Linkevičius nuoširdžiai padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį į kaimyninius Lietuvos ir Latvijos santykius.
E. Semanis Lietuvoje dirbo nuo 2015 metų.