Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančiu Danijos ambasadoriumi
Liepos 19 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančiu Danijos Karalystės ambasadoriumi Danu Eddie Frederiksenu.
Susitikimo dalyviai pasidžiaugė glaudžiais dvišaliais santykiais ir tvirtais ekonominiais ryšiais – Danija yra septinta didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Taip pat buvo sutarta, jog reikia ir toliau išlaikyti dėmesį regioninio saugumo ir gynybos klausimams, tęsti glaudų Šiaurės ir Baltijos šalių (NB8) bendradarbiavimą, koordinuotis veiksmus ir pozicijas Europos Sąjungos ir NATO formatuose.
L. Linkevičius nuoširdžiai padėkojo ambasadoriui už jo asmeninį indėlį stiprinant Lietuvos ir Danijos ryšius.
Dan E. Frederiksenas Lietuvoje dirbo nuo 2015 metų.