Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančia Švedijos ambasadore
Birželio 23 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko su kadenciją baigiančia Švedijos ambasadore Maria Christina Lundqvist.
Susitikimo metu pasidžiaugta glaudžiais dvišaliais santykiais ir tvirtais ekonominiais ryšiais - Švedija ne vienerius metus išlieka didžiausia užsienio investuotoja Lietuvoje. Ministras ir ambasadorė sutarė, kad reikia ir toliau stiprinti asmeninius ryšius tarp Lietuvos ir Švedijos žmonių, o tam turėtų pasitarnauti savo veiklą jau pradėjęs Švedijos ir Lietuvos dvišalio bendradarbiavimo fondas.
Taip pat svarbu išlaikyti dėmesį regioninio saugumo ir gynybos klausimams, palaikyti glaudų Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimą, bendromis pastangomis remti Rytų partneres. Šiame kontekste ministras padėkojo už Švedijos finansinį indėlį rengiant Lietuvos medikų ir ekspertų misiją į itin Covid-19 paveiktą Armėniją.
M. C. Lundqvist Lietuvoje dirbo nuo 2016 metų.