*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Ministras atsisveikino su kadenciją baigiančia Estijos ambasadore

Birželio 30 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius atsisveikino su kadenciją baigiančia Estijos ambasadore Lietuvai Jana Vanaveski.

Ministras pabrėžė puikų Baltijos valstybių bendradarbiavimą COVID-19 pandemijos laikotarpiu, intensyvią Lietuvos ir Estijos sąveiką Baltijos ministrų tarybos bei Šiaurės ir Baltijos šalių aštuonetuko rėmuose. L. Linkevičius taip pat pasidžiaugė praėjusiais metais pirmą kartą vykusiomis neformaliomis abiejų šalių užsienio reikalų ministerijų konsultacijomis.

J. Vanaveski Estijos ambasadore Lietuvoje dirbo muo 2016 metų.