Ministerijoje vyko kasmetinis Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovų susitikimas
Lapkričio 15-16 dienomis Užsienio reikalų ministerijos iniciatyva surengtas tradicinis kasmetinis užsienio politikos aktualijų aptarimas su Lietuvos regioninės žiniasklaidos atstovais.
Žurnalistams pristatyti užsienio politikos prioritetai ir aktualijos, aptarti Europos Sąjungos ateities, Brexit pasekmių, energetinio saugumo, įskaitant Astravo AE keliamas grėsmes, ryšių su lietuvių išeivija stiprinimo, pilietybės išsaugojimo referendumo ir kiti klausimai.
Renginio dalyviams taip pat pristatyta lapkričio 7 dieną atidaryta Lietuvos diplomatijos šimtmečiui skirta ilgalaikė ekspozicija Kaune.
Renginyje dalyvavo žurnalistai, atstovaujantys žiniasklaidos priemones iš Kupiškio, Klaipėdos, Gargždų, Alytaus, Tauragės, Utenos, Elektrėnų, Anykščių, Vilniaus, Telšių, Vilkaviškio, Šiaulių, Marijampolės, Ukmergės, Prienų, Akmenės, Kaišiadorių ir Kretingos.