MININT LIETUVOS TARPTAUTINIO PRIPAŽINIMO 20-METĮ, INDIJOS MIESTE DŽAIPURE LIETUVOS AMBASADA SURENGĖ TARPTAUTINĮ RENGINĮ
Lietuvos ambasadorius Delyje Petras Šimeliūnas lapkričio 9-10 dienomis Indijos mieste Džaipure dalyvavo Lietuvos tarptautinio pripažinimo 20-mečio proga Lietuvos ambasados Indijoje kartu su Šankaros institucijų grupe organizuotame tarptautiniame renginyje „Maitri“.
Jo metu surengtas tarptautinis seminaras „Energijos išsaugojimas“, kuriame dalyvavo ir pranešimą skaitė Vilniaus Gedimino technikos universiteto Aplinkos inžinerijos fakulteto Pastatų energetikos katedros dėstytojas Darius Biekša. Seminare dalyvavo mokslininkai iš įvairių Indijos miestų.
Kultūrinėje renginio dalyje Lietuvai atstovavo Vytauto Didžiojo universiteto liaudies šokių ansamblis „Žilvitis“. Jis šiuo metu keliauja po Indiją ir dalyvauja Europos Sąjungos kultūros festivalyje „EU Sanskriti 2011“. Lapkričio 12-14 d. numatyti ansamblio pasirodymai Delyje ir Kanpure.