*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

MININT LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DVIDEŠIMTMETĮ ŠVEICARIJOJE ATIDAROMAS TREČIASIS GARBĖS KONSULATAS

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-metį, Lietuvos ambasadorius Šveicarijoje Vytautas Petras Plečkaitis Ciuricho amatininkų gildijos Zunfthaus zur Meisen patalpose kovo 5 dieną atidarys Lietuvos garbės konsulatą Šveicarijos Ciuricho ir Cugo kantonuose.

Atidarymo metu ambasadorius įteiks oficialius raštus Lietuvos garbės konsului Graziano Isaiai Giuseppei Pedrojai. Tai bus trečiasis Lietuvos garbės konsulas Šveicarijoje. Lietuvai garbės konsulai jau atstovauja Šveicarijos Tičino, Ženevos ir Vo kantonuose.

G. Perroja vadovauja mokesčių ir verslo konsultacinei įmonei, turinčiai filialus Ciuricho ir Cugo kantonuose. Naujasis Lietuvos garbės konsulas ketina ypatingą dėmesį skirti Lietuvos ir Šveicarijos verslo ryšių stiprinimui.

Garbės konsulato atidarymo ir Nepriklausomybės 20-mečio minėjimo iškilmėse Ciuriche dalyvaus Lietuvos Seimo tarpparlamentinių ryšių su Šveicarija grupės primininkas Gediminas Navaitis, Ciuricho kantone veikiantys užsienio šalių generaliniai ir garbės konsulai, kantono valdžios atstovai, verslininkai, kultūros veikėjai ir lietuvių bendruomenės atstovai. Svečiams koncertuos lietuvių pianistė Neringa Balnytė.