*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Metiniame Švedijos ir Lietuvos asociacijų susitikime ambasadorius kvietė toliau plėsti regioninį bendradarbiavimą

Vekšio mieste rugsėjo 5–6 dienomis vykusiame Švedijos-Lietuvos asociacijų metiniame susitikime dalyvavęs Lietuvos ambasadorius Švedijoje Eitvydas Bajarūnas padėkojo asociacijų nariams už aktyvią veiklą ir pakvietė dar intensyviau plėtoti abiejų šalių savivaldos institucijų, jaunimo organizacijų, kultūros ir švietimo įstaigų ryšius.

Renginio, kuriame buvo dalijamasi socialinių projektų įgyvendinimo, jaunimo įdarbinimo, smulkių ir vidutinių įmonių veiklos vystymo, kultūros mainų patirtimi, dalyvius taip pat pasveikino Vekšio savivaldybės mero pavaduotoja Berit Swalander ir Švedijos-Lietuvos asociacijos Švedijos nacionalinės draugijos pirmininkė Walla Carlssson.

Asociacijos vienija Lietuvos ir Švedijos institucijas bei asmenis, siekiančius stiprinti abiejų šalių ryšius verslo, aplinkosaugos, švietimo ir kultūros srityse, užsiimančius labdaringa veikla.

Ambasadorius regioninę partnerystę taip pat aptarė su Vekšio miesto meru Bo Franku ir jo pavaduotoja Åsa Björkmarker. Su jais diskutuota apie galimybes dalintis patirtimi ekologiškos energetikos, inovacijų bei kitose srityse, tartasi dėl kitais metais minėsimo Vekšio ir Kauno dvišalio bendradarbiavimo sutarties 25-mečio.

Vekšio miestas yra Kronebergo regiono centras, kuriame gyvena apie 70 tūkst. gyventojų.