*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

Maskvoje pasitikti iš Igarkos grįžtantys „Misija Sibiras“ dalyviai

Lietuvos ambasada Rusijoje liepos 31 dieną pasitiko iš Krasnojarsko srities šiaurėje esančios Igarkos – vienos svarbiausių lietuvių tremties vietų – grįžtančius „Misija Sibiras 2016“ dalyvius.

Pusdieniui Maskvoje stabtelėję tremtinių kapus tvarkę lietuviai pasinaudojo galimybe susipažinti su Rusijos sostine, apžiūrėjo su represijų istorija susijusias vietas.

Pavakarę „Misija Sibiras“ dalyviai traukiniu išvyko į Lietuvą. Liepos 17 d. prasidėjusi misija buvo baigta ankstų rugpjūčio 1 d. rytą pasiekus Vilnių.