LOS ANDŽELE PRISTATYTA NAUJOJI LIETUVOS GARBĖS KONSULĖ
Los Andžele, šv. Kazimiero parapijos salėje, lapkričio 21 dieną vietos lietuvių bendruomenei buvo pristatyta Lietuvos garbės konsulė Daiva Čekanauskas-Navarrette.
Naująją garbės konsulę pasveikino Lietuvos generalinis konsulas Niujorke Valdemaras Sarapinas, kuris palinkėjo tęsti jos tėvo Vytauto Čekanausko, ėjusio tas pačias pareigas 32 metus, darbus ir sėkmingai Lietuvai atstovauti JAV, plėtoti įvairiapusį Lietuvos ir JAV Kalifornijos valstijos bendradarbiavimą, puoselėti lietuvybę.
Sveikinimus D.Čekanauskas-Navarrette atsiuntė Lietuvos Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius, užsienio reikalų ministras Audronis Ažubalis, Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis, vyskupas Gintaras Grušas, JAV lietuvių bendruomenės pirmininkas Vytas Maciūnas ir įvairių JAV lietuvių organizacijų vadovai.
Nuo rugpjūčio 9 dienos Lietuvos garbės konsulės pareigas einanti D.Čekanauskas-Navarrette ceremonijos metu sakė, kad stengsis sėkmingai atstovauti Lietuvai, saugoti ir puoselėti vietos lietuvių tautiškumą.
Per vizitą Los Andžele Lietuvos generalinis konsulas V.Sarapinas lakėsi Šv. Kazimiero šeštadieninėje lituanistinėje mokykloje, padovanojo mokyklos bibliotekai lietuviškų knygų. Generalinis konsulas taip pat susitiko su Los Andželo lietuvių bendruomenės komiteto vadovais ir lietuvių organizacijų atstovais.