LIUBLIANOJE SURENGTA DISKUSIJA „MOTERYS DIPLOMATIJOJE“
Lietuvos ambasada Slovėnijoje surengė Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai renginį – diskusiją lyčių lygybės tema „Moterys diplomatijoje“.
Lietuvos ambasadorė Slovėnijoje Izolda Bričkovskienė ir Užsienio reikalų ministerijos ambasadorė ypatingiems pavedimams Nijolė Žambaitė susirinkusioms dalyvėms pristatė Lietuvos ir pasaulio moterų pasiekimus politikoje, diplomatijoje bei kitose srityse.
Į renginį susirinkusios Slovėnijos ir kitų šalių diplomatės diskutavo apie iššūkius, su kuriais susiduria moterys profesiniame pasaulyje, diplomatinėse misijose. Atkreiptas dėmesys į Europos Sąjungos lyčių lygybės politiką. Renginio dalyvėms rodytas filmas apie įžymias Lietuvos moteris.