*alt_site_homepage_image*
lt

Naujienos

RSS

LIUBLIANOJE – RENGINYS „IR AŠ KURIU LIETUVĄ“

Lietuvos ambasadoje Slovėnijoje lapkričio 29 dieną įvyko renginys „Ir aš kuriu Lietuvą“.

Jame kartu su Užsienio reikalų ministerijos Užsienio lietuvių departamento atstovais ir Slovėnijoje gyvenančiais lietuviais buvo diskutuojama apie lietuvių bendruomenės veiklą, aptarta galimybė atidaryti lituanistinę mokyklėlę, palaikyti glaudžius ryšius su kitomis lietuvių bendruomenėmis.

Į renginį susirinkę tautiečiai išreiškė norą aktyviai dalyvauti bendruomenės veikloje, įgyvendinti bendrus projektus.